т./ф.:  +38-063-526-7213, +38-056-735-03-20,

Мітчики гайкові з зігнутим хвостовиком


img-met

018 wave2

Компанія DOIZ займається виробництвом і продажем різьбоутворюючого інструменту, виготовлення гайкових мітчиків - це одна зі сторін нашої діяльності. Мітчики гайкові з зігнутим хвостовиком призначені для нарізування різьблення на автоматах моделей MAS-08, MAS-14, MH-62, MH-63 в діапазоні від М3 до М27. На нашому підприємстві Ви можете замовити і купити мітчики цільні або збірні, з робочою частиною зі швидкорізальної сталі Р6М5.


Купити мітчики гайкові з зігнутим хвостовиком, що забезпечують виготовлення різьби в гайках зі ступенем точності 6Н або 5Н на нашому підприємстві Ви зможете дрібними і великими партіями. Робоча частина мітчиків виконана з інструментальної сталі Р6М5 і Р18
Також можна замовити виготовлення спеціальних мітчиків за Вашими кресленнями.


Багато підприємств потребують спеціального інструменту і серед інших металорізальних інструментів хочуть купити гайкові мітчики із зігнутим хвостовиком. Ми реалізуємо мітчики оптом і в роздріб, при цьому ціна на гуртові партії товару нижче.


Здійснюючи співробітництво з нашою компанією, ми гарантуємо Вам високу якість продукції, що поставляється, а ціна, за якою ви можете купити гайкові мітчики у нас - оптимальна, так як ми працюємо без посередників.
Ми співпрацюємо з різними клієнтами, а тому здійснюємо продаж гайкових мітчиків як великими, так і дрібними партіями.


Ви можете купити гайкові мітчики вже готові або замовити їх за власними кресленнями. Купуючи мітчики оптом, ви можете бути впевнені, що не залишитеся в скрутну хвилину без потрібного інструменту.
Крім того, наше підприємство одне з небагатьох, хто має можливість здійснювати виробництво, продаж і постачання гайкових мітчиків із зігнутим хвостовиком і іншого спеціального інструменту, виготовленого за кресленнями замовника з швидкорізальних сталей високої якості.
   

3   

Виробництво, продаж, поставка гайкових мітчиків з зігнутим хвостовиком здійснюється в міста України: Київ, Харків, Одеса, Дніпро,  Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь,  Дружківка, Кам’янське, Кропивницький, Кременчук та інші. Також поставка і продаж гайкових мітчиків з зігнутим хвостовиком здійснюється в інші країни.