т./ф.:  +38-063-526-7213, +38-056-735-03-20,

Плашки різьбонакатні плоскi


plashki

018 wave2

Компанія ДДІЗ займається виробництвом і збутом різьбоутворюючого інструменту, виготовлення плашок - це одна зі сторін нашої діяльності.
Плашки призначені для накочування метричної різьби діаметром від М3 до М27 з кроком від 1 до 3 мм. Плашки плоскі різьбонакатні дають можливість отримати метричну різьбу високої якості.


У нас можна купити плашки плоскі різьбонакатні виконані методом шліфування, відповідно до ГОСТу 2248-80 в комплекті з 2-х штук.
Також можна замовити виготовлення спеціальних плашок за Вашими кресленнями.


Термообробка плашок здійснюється в вакуумних печах.
 Багато підприємств потребують спеціального інструменту і серед інших металорізальних інструментів хочуть купити плашки різьбонакатні. Ми реалізуємо плашки оптом і в роздріб, при цьому ціна на гуртові партії товару нижче.


Здійснюючи співробітництво з нашою компанією, ми гарантуємо Вам високу якість продукції, що поставляється, а ціна, за якою ви можете купити плашки у нас - оптимальна, так як ми працюємо без посередників.
Ми співпрацюємо з різними клієнтами, а тому реалізуємо плашки як великими, так і дрібними партіями.


Ви можете купити плашки вже готові або замовити їх за власними кресленнями. Купуючи плашки гуртом, ви можете бути впевнені, що не залишитеся в скрутну хвилину без потрібного інструменту.
Крім того, наше підприємство одне з небагатьох, хто має можливість здійснювати виробництво, продаж і постачання плашок плоских різьбонакатних та іншого спеціального інструменту, виготовленого за кресленнями замовника з інструментальних сталей високої якості.

1m  1m  1m

Виробництво, продаж, поставка плоских різьбонакатних плашок здійснюється в міста України: Київ, Харків, Одеса, Дніпро,  Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь,  Дружківка, Кам’янське, Кропивницький, Кременчук та інші. Також поставка і продаж плоских різьбонакатних плашок  здійснюється в інші країни.