т./ф.:  +38-063-526-7213, +38-056-735-03-20,

Ролики різьбонакатні


img-r

018 wave2

Компанія ДДІЗ займається виробництвом і продажем  різьбоутворюючого інструменту, виготовлення різьбонакатних роликів - це одна зі сторін нашої діяльності.


Наше підприємство продає і поставляє ролики різьбонакатні по ГОСТ 9539-72 в комплекті їх двох штук. Різьбонакатні ролики призначені для накочування різьблення і фасонних профілів на деталях діаметром від 3 мм до 68 мм і кроком від 0.5 мм до 6 мм.
Ролики виготовляються з сталей Х6ВФ, 6Х6В3МФС або Х12М, Х12Ф1 зі шліфованим профілем різьблення. Термообробка здійснюється у вакуумній печі.


Також Ви можете у нас купити спеціальні різьбонакатні ролики, які будуть виготовлені за Вашими кресленнями для Вашого обладнання.
Багато підприємств - виробники метизних виробів потребують спеціального інструменту і серед інших металорізальних інструментів хочуть купити різьбонакатні ролики. Ми реалізуємо різьбонакатні ролики оптом і в роздріб, при цьому ціна на гуртові партії товару нижче.
Здійснюючи співробітництво з нашою компанією, ми гарантуємо Вам високу якість продукції, що поставляється, а ціна, за якою ви можете купити різьбонакатні ролики у нас - оптимальна, так як ми працюємо без посередників.


Ми співпрацюємо з різними клієнтами, а тому реалізуємо різьбонакатні ролики як великими, так і дрібними партіями.
Ви можете купити різьбонакатні ролики вже готові або замовити їх за власними кресленнями. Купуючи різьбонакатні ролики оптом, Ви можете бути впевнені, що не залишитеся в скрутну хвилину без потрібного інструменту.


Крім того, наше підприємство одне з небагатьох, хто має можливість здійснювати виробництво, продаж і постачання різьбонакатних роликів та іншого спеціального інструменту, виготовленого за кресленнями замовника з інструментальних сталей високої якості.

r1m  r2m  r1m

r1m  r1m  r6m

Виробництво, продаж, поставка різьбонакатних роликів здійснюється в міста України: Київ, Харків, Одеса, Дніпро,  Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь,  Дружківка, Кам’янське, Кропивницький, Кременчук та інші. Також поставка і продаж різьбонакатних роликів здійснюється в інші країни.

.