т./ф.:  +38-063-526-7213, +38-056-735-03-20,

Ролики-сегменти


img-rs

018 wave2

Компанія DOIZ займається виробництвом і збутом різьбоутворюючого інструменту, виготовлення роликів-сегментів - це одна зі сторін нашої діяльності.


Ролики-сегменти призначені для накочування зовнішньої різьби планетарним методом на спеціальних верстатах моделей А2518, АА2518, А2520, АА2520, А2521, АА2522 і інших.


Планетарне накочення - найпродуктивніший спосіб накочування різьби, так як воно дозволяє проводити безперервну і одночасну обробку декількох заготовок. Для цього способу характерна повна автоматизація, найвища стійкість різьбоутворюючого інструменту, висока точність і стабільність.
У нас можна купити ролики-сегменти зі спеціальним профілем для накочування кільцевих і гвинтових поверхонь на цвяхах. Термообробку роликів і сегментів проводять в вакуумних печах.


Наше підприємство продає і поставляє ролики-сегменти комплектно - один ролик + сегменти.


Також Ви можете у нас купити спеціальні ролики-сегменти, які будуть виготовлені за Вашими кресленнями для Вашого обладнання.
Багато підприємств - виробники метизних виробів потребують спеціального інструменту і серед інших металорізальних інструментів хочуть купити ролики-сегменти. Ми реалізуємо ролики-сегменти оптом і в роздріб, при цьому ціна на гуртові партії товару нижче.


Здійснюючи співробітництво з нашою компанією, ми гарантуємо Вам високу якість продукції, що поставляється, а ціна, за якою ви можете купити ролики-сегменти у нас - оптимальна, так як ми працюємо без посередників.
Ми співпрацюємо з різними клієнтами, а тому реалізуємо ролики-сегменти як великими, так і дрібними партіями. Ви можете купити ролики-сегменти вже готові або замовити їх за власними кресленнями. Купуючи ролики-сегменти гуртом, ви можете бути впевнені, що не залишитеся в скрутну хвилину без потрібного інструменту. Крім того, наше підприємство одне з небагатьох, хто має можливість здійснювати виробництво, продаж і постачання роликів-сегментів і іншого спеціального інструменту, виготовленого за кресленнями замовника з інструментальних сталей високої якості.

Производство роликов сегментов в Днепропетровске  rs1m  rs1m

rs1m

Виробництво, продаж, поставка роликів-сегментів здійснюється в міста України: Київ, Харків, Одеса, Дніпро,  Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь,  Дружківка, Кам’янське, Кропивницький, Кременчук та інші. Також поставка і продаж роликів-сегментів здійснюється в інші країни.